8 червня 2022 року
Опубліковано матеріали за результатами Конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни та поствоєнний період в Україні», яка відбулася 15-28 квітня 2022 року.

Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права виступив одним серед ініціаторів та співорганізаторів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни та поствоєнний період в Україні«, яка відбулася з 15 по 28 квітня 2022 року.
Тези доповідей та виступів учасників викладено у Збірнику Всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період в Україні», який містить три томи.
Матеріали Конференції та резолюцію Конференції розміщено на сторінці проєкту НАДУ: https://pcal.com.ua/?page_id=773
26 березня 2022 року
15-28 квітня 2022 року відбудеться Конференція » Публіне управління та адміністрування в умовах війни та поствоєнний період в Україні»
4 березня 2022 року
Дякуємо пану Войцеху Федорчеку, директору Lech Kaczyński National School of Public Administration (KSAP) і всьому колективу KSAP за підтримку у боротьбі з загарбниками!

3 березня 2022 року
Шновні колеги, освітяни, науковці, прошу долучитися до поширення звернення на персональні адреси наших зарубіжних колег та на офіційні адреси зарубіжних університетв, наукових організацій щодо підтримкм України та припинення співпраці з РФ та РБ.
Appeal of the representatives of academic community, NGOs, human rights organization of Ukraine to academic community and constitutional democracies on counteracting the war started by the Russian Federation and the Republic of Belarus against Ukraine
Dear colleagues, partners, friends, we are appealing to you and asking you to pass our appeal to the management of your Universities / organizations with the request to consider it and support Ukraine and the people of Ukraine in this time of hard challenges for our country and the world.
2 березня 2022 року
Наукова спільнота України — проти загарбників РФ та РБ !
У час війни маємо мобілізувати наші зусилля для об’єднання науковців усього світу для боротьби із загарбником. Давайте готувати звернення та направляти за усіма наявними контактами нашим зарубіжним партнерам.
28.02.2022 Національна академія наук України підготувала таке звернення https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3415405-nan-zaklikae-naukovu-spilnotu-pripiniti-spivpracu-z-rosijskimi-vcenimi.html- приєднуємось, доповнюємо, ведемо оборону на науковому фронті!!! Голова ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права» https://pcal.com.ua/?page_id=15.
Слва Україні! Слава і Вдячність Захисникам України! Смерть ворогам!
Війна забрала уже двох наших колег з НАДУ…
Сьомий день вторгнення Росії до України. Тривають бої навколо Сум, Харкова, Києва, Чернігова, Херсона. Росія цілеспрямовано обстрілює міста і житлові квартали ракетами.
Сумні новини рийшли з Харкова . Як повідомила Вікторія Сичова, «1.03.2022 від осколкових поранень після вчорашніх рашистських «рятівних» обстрілів загинув Олег Юрійович Амосов — професор, доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки, Перший заступник директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (1997-2010 рр.), зав.кафедри, професор кафедри».
Також «Вчора ми втратили патріота України, державного службовця (головний архітехтор м.Люботин), науковця (доктор наук з державного управління) Сергей Кравченко . Він служив у Силах територіальної оборони. Загинув, захищаючи Харків.А мріяв відновити садибу Святополк-Мирських…Дякую тобі, Сергію, за твою громадянську позицію, за твою дружбу. Царство небесне рабу Божому Сергію…Світла пам’ять.Співчуття рідним, близьким, науковій спільноті».
Світла пам’ять спочилим…Співчуття рідним, близьким, науковій спільноті.
10січня 2022 року

Новий 2022-й рік розпочався з робочої онлайн-офлайн зустрічі голови ГО Ольги ПЕТРОЄ з головою Профспілки парцівників державних установ України Юрієм Піжуком та Національним координатором МОП в Україні Сергієм Савчуком та національним керівником проєктів МОП в Україні Тетяною Міненко. Предметом обговорення стало питання забезпечення освітньої діяльності публічних службовців з питань соціального діалогу.
Переспективними, на наш погляд, для подальшого обговорення є такі питання, як методологія розробки онлайн та офлайн освітніх заходів за темою соціального діалогу, відбір та підготовка тренерів з поглибленого курсу «Осіта задля сталого розвитку» та ін.
На запит учасників зустрічі, надіслано для ознайомлення розробки О.Петроє та Ю.Піжука за темою соціального діалогу:
- Петроє О. М. Соціальний діалог у державному управлінні: європейський досвід та українські реалії : монографія / О. М. Петроє. – К. : НАДУ, 2012. – 304 с. URL: http://academy.gov.ua/NMKD/library_nadu/Monografiy/c2531d17-cb68-4643-a38d-6947ca1569d7.pdf
- Петроє О., Піжук Ю. Стан дотримання прав працівників в умовах змін, запроваджених на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) : аналіт. звіт / за ред. О. Петроє, Ю. Піжука. Київ : ТОВ «Академпрес», 2021. 76 с. URL: https://drive.google.com/file/d/16yZp6q_eV4szRQUy8KbJ8gdPsx6Ay-9X/view?usp=sharing4.
Освіта з питань соціального діалогу є ключовим джерелом і механізмом формування культури соціального діалогу в українському політикумі, сфері соціально-економічних відносин, в українському суспільстві загалом.
Будемо вірити, що 2022 рік нарешті відкриє можливості для повсюдної освіти і утвердження культури соціального діалогу в Україні.
25 грудня 2021 року

17 грудня 2021 року
17 грудня 2021 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України (http://umo.edu.ua/university) відбулося підписання Меморандуму про співпрацю університету з Громадською організацією «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права».
Домовилися про об’єднання зусиль у створенні сприятливих умов для формування і передачі передових наукових знань в галузях освіти, права, публічного управління та адміністрування, розробки і впровадження інноваційних підходів у процес підготовки здобувачів вищої освіти, формування у них компетентностей фахівця ХХІ століття з активною громадянською позицією, відповідальністю за свою долю і долю держави, конкурентоздатних на ринку праці та ін.
Передбачається співпраця за такими напрямами: організація та проведення конференцій, круглих столів, семінарів, тренінгів, лекцій, майстер-класів, практикумів, стратегічних сесій, зустрічей тощо для наукових і науково-педагогічних працівників, докторантів, аспірантів, студентів, керівників та працівників структурних підрозділів, спільне надання експертної, консультативної, організаційної та іншої необхідної допомоги суб’єктам публічного врядування.
Під час зустрічі Ректор акцентував увагу на важливості підготовки фахівців за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та залученні до освітнього процесу практиків та експертів у цій галузі.
Базовою кафедрою для організації взаємодії сторін є кафедра публічного управлінняі проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології.
17 грудня 2021 року
17 грудня 2021 року в ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України проведено багатосторонній партнерський захід – Всеукраїнську відкриту науково-практичну конференцію «СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ»
Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права, ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України (кафедра публічного управління та проектного менеджменту Навчально-наукового інституту менеджменту та психології) (http://umo.edu.ua/university) та Українська асоціаця політичного консалтингу зініціювали та провели конференцію спільно з співорганізаторами: Фундація європейських і безпекових досліджень; Український Центр суспільного розвитку; Асоціація політичних психологів України; Інститут дослідження Голодомору; Білоцерківський національний аграрний університет; Всеукраїнська асоціація магістрів державного управління; Міжнародна асоціація малих громад; Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова; Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки; Прикарпатський національний університет ім.В.Стефаника; Всеукраїнська асоціація політичних наук.
Ректор ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України Микола КИРИЧЕНКО, звертаючись до учасників заходу зі вступним словом, акцентував увагу на тому, що політичні технології мають формуватися на основі сучасних знань, щоб політична діяльність в Україні здійснювалася на більш високому рівні, компетентно, з дотриманням світових стандартів та етичних правил. УМО підтримує професіоналізацію а просвітництво в цьому напрямі. Микола КИРИЧЕНКО також наголосив на важливості взаємодії практиків-політтехнологів, публічних діячів, науковців, здобувачів вищої освіти задля розвитку належної практичної методології формування і реалізації політичних технологій. Він запросив присутніх здобувати в ДЗВО «УМО» вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», яка охоплює усі політичні етапи — від виборів до прийняття публічно-управлінських рішень.
З вітальним словом виступили також головні співорганізатори заходу Владислав КОТЛЯР – голова ГО «Української асоціації політичного консалтингу» та Ольга ПЕТРОЄ – голова ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права», доктор наук з державного управління, професор, які відзначили актуальність проблематики політичних технологій та наукового забезпеченні процесів їх формування і застосування.
Конференція відбувалася у форматі пленарного засідання та двох тематичних секційних засідань. Характерною ознакою конференції є актуальні теми виступів та жваві дискусії, зокрема за участю здобувачів ступенів магістра та доктора філософії за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».
На конференції обговорили питання сучасних політичних процесів в сучасній Україні та світі, впливу пандемії на політичну сферу, демократичних аспектыв функціонування політикуму, психологічних чинникыв політичного успіху, мотиваційних моделей політичної діяльності, використання можливостей Think Tanks у подоланні розриву між знаннями і політикою та інші.
Керівництво та науково-педагогічний склад ДЗВО «УМО» переконані в ефективності міжсекторального багаторівневого діалогу не лише задля підвищення ефективності освітнього процесу, а й для реальних змін у
вітчизняній системі врядування.
10 грудня 2021 року
Всеукраїнська відкрита науково-практична конференція
«СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ:
ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ» відбудеться 17 грудня 2021 року з 10:00 до 15:00 год в форматі онлайн-офлайн

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі у
У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ВІДКРИТІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
«СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ» яка в:
Співорганізатори: ДЗВО «УМО» НАПН України, Українська асоціація політичного консалтингу, Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права, Фундація європейських і безпекових досліджень, Інститут дослідження Голодомору, Український Центр суспільного розвитку, Асоціація політичних психологів України, Білоцерківський національний аграрний університет, Всеукраїнська асоціація магістрів державного управління, Міжнародна асоціація малих громад, Інститут післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, Всеукраїнська асоціація політичних наук.
Мета проведення заходу: оприлюднення передових наукових знань щодо формування і реалізації політичних технологій в Україні на сучасному етапі та на перспективу.
Питання для обговорення на конференції:
Політичні процеси в сучасній Україні
Пандемія як драйвер політичних технологій
Демократія та врядування як фактори якості політичних технологій
Вербальні і невербальні комунікації в політичній комунікації
Мотиваційні моделі політичної діяльності
Використання можливостей Think Tanks у подоланні розриву між знаннями і політикою та інші.
Мова конференції: українська.
Більш детальна інформація про організаційні аспекти конференції: http://umo.edu.ua/university/ogoloshenya/zaproshujemo-do-uchasti-u-vseukrajinsjkij-vidkritij-naukovo-praktichnij-konferenciji-suchasni-politichni-tekhnologhiji-dosvid-ta-perspektivi-realizaciji-v-ukrajini
Програма конференції: http://umo.edu.ua/images/content/ogoloshenya/1/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B0_%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84_%2017_12_2021.pdf
10 грудня 2021 року

9 грудня 2021 року
Голова ГО Ольга ПЕТРОЄ взяла участь у круглому столі «РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ АНТИКОРУПЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ПЕНСІЙНИМ ФОНДОМ УКРАЇНИ ТА ЙОГО ОРГАНАМИ» , організованому Пенсійним фондом України з нагоди Міжнародного дня боротьби з корупцієюта. Програма круглого столу: https://drive.google.com/file/d/1mhTN96wMFP48XcpM5syTvrnYjZSgmWm7/view?usp=sharing
Основні положення виступу Ольги ПЕТРОЄ на тему «Відкритість та прозорість органів державної влади: вплив на рівень корупції в Україні” висвітлені в презентаційних матеріалах : https://docs.google.com/presentation/d/1Y_-NuNAJjIX9n5tu6-Qj7A-rnMzAFRszhboCUJI8INY/edit#slide=id.p

26 листопада 2021 року
Голова ГО «Центр публічного врядування і права» взяла участь у заходах Молодіжної ради Профспілки працівників державних установ України на тему «Діяльність профспілки в умовах змін: фактор COVID-19», які відбулися за участі ГО «Трудові ініціативи» та підтримки «Центру Солідарності в Україні».


Ольга ПЕТРОЄ презентувала результати опитування «Стан дотримання прав працівників в умовах змін, запроваджених на запобігання поширенню короновірусної хвороби (COVID-19)»: https://docs.google.com/presentation/d/1DYDyeVv4rsP3XtmPm_naWm__s0R5WIYEyLahkFVGkeE/edit#slide=id.g102c1f18873_2_0, на основі яких представники молодіжного крила профспілки працівників державних установ України напрацювали пропозиції сторонам соціального діалогу щодо забезпечення гідних умов праці в умовах COVID-19.
17 листопада 2021 року

Збірник-тез-конференції_17.12.2021Скачать
22 вересня 2020 року
УВАГА! Проведення Всеукраїнської відкритої науково-практичної конференції «СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ» переноситься на пізніший час у зв’язку із посиленням у м.Київ карантинних обмежень. Про дату її проведення буде повідомлено.Водночас у жовтні 2021 р. буде видана збірка тез конференції. Тези приймаються до 30 вересня 2021 р. відповідно до умов, визначених в оголошенні про проведення заходу.
11 вересня 2021 року

Всеукраїнська відкрита науково-практична конференція
«СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ:
ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ»
24 вересня 2021 року, м.Київ
Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського
вул. Джона Маккейна, 33
Тематичні секції Конференції:
— Сучасна українська політика: актори, інститути, процеси.
— Політичні технології як інструменти відновлення територіальної цілісності України.
— Політичні технології у світі та в Україні.
— Політичні технології та національна безпека.
— Актуальні питання політичного менеджменту та маркетингу, PR та GR.
— Психологія політичних технологій.
— Перспективи публічної влади в контексті сучасних політичних процесів та тенденцій суспільного розвитку.
Робоча мова конференції – українська.
Конференція буде проходити в режимі офлайн одночасно з онлайн на платформі Zoom.
Детальна інформація ТУТ
9 вересня 2021 року
Ольга Петроє взяла участь у засіданні Президії Профспілки працівників державних установ України та презентувала Аналітичний звіт про основні результати опитування працівників державних організацій/установ та представників їх профспілкових організацій за анкетою «Стан дотримання прав працівників в умовах змін, запроваджених на запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», здійсненого Центром публічного врядування і права та Лабораторією соціального діалогу Профспілки працівників державних установ України за підтримки Центру солідарності в Україні у квітні-травні 2021 року:
За результатми дослідження встановлено, що:
! у більше 50% державних організацій/установ не було створено спеціальної робочої групи з управління змінами. Ще близько 25% організацій не мають розроблених планів заходів щодо запобігання поширенню COVID-19. А в 17,5% організацій не було впроваджено ніяких змін в умови праці у відповідь на виклики пандемії COVID-19.
!!!Близько 40 % наших респондентів, на момент опитування, хворіли на COVID-19, що: багатократно перевищує середній рівень захворюваності серед населення України ( ~ 5,3%)-і майже вдвічі перевищує показники захворюваності на COVID-19 серед дорослого населення в нашій державі (~22%).
8 вересня 2021 року
7 вересня 2021 року
27 серпня 2021 року
Триває прийом тез до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасні політичні технології: досвід та перспективи реалізації в Україні».

24 серпня 2021 року
З Днем Незалежності, моя Україно!

21 серпня 2021 року
Новини Новітньої академії демократичного управління
Успішно завершився онлайн семінар-тренінг «Як долати опір при впровадженні організаційних змін»Під час заключної частини тренінгу учасники мали змогу визначити чинники, що впливають на ефективність лідера у подоланні опору змінам.
Протягом трьох занять — 7, 14 та 21 серпня експерт у сфері публічного управління, кандидат наук з державного управління Світлана Москаленко спільно з учасниками тренінгу обговорили причини виникнення опору змінам та навчались виявляти потенційних носіїв опору змінам, підбирали методи та інструменти формування у співробітників відчуття прихильності до впровадження змін.
Всі, хто долучився до участі мали змогу на власних прикладах розкрити та обґрунтувати, які із вивчених методів їм підходять для подолання опору конкретним змінам на даний час.
Також було відпрацьовано вміння визначати, структурувати та аналізувати характер опору змінам.
На завершення тренінгу кожен з учасників визначив для себе 5 правил-орієнтирів, що базуються на ідеалах, нормах, цінностях, якими він керуватиметься надалі при впровадженні змін.
То ж бажаємо успіху у впровадженні організаційних, а також і інших змін та маємо сподівання, що отримані інструменти з подолання опору змінам будуть корисними у цьому!
19 серпня 2021 року


Напередодні 30 річниці Незалежності України в Будинку профспілок пройшов дискурс «30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ БУДУЄМО СОЦІАЛЬНУ І ПРАВОВУ ДЕРЖАВУ РАЗОМ».
У своєму виступі на тему «30 років розвитку соціального діалогу для України: досвід, ефективність, перспективи нового старту» Ольга Петроє акцентувала увагу на тому, що соціальний діалог є не лише інструментом узгодження інтересів працівників, роботодавців та влади, але й має стати дієвим механізмом забезпечення гідних стандартів життя українців та конкурентоспроможної економіки нашої держави.
https://docs.google.com/presentation/d/14SpXzTyCHgOLX0Dx591ARMAbqbG0nE2MrPLSbh8Xwk4/edit?usp=sharing
13 серпня 2021 року

13 серпня 2021 року Мартина Богуславець, Максим Дьомін Maksym Domin та Ія Дегтярьова домовилися про співпрацю Інституту законодавчих ідей (ІЗІ) Інститут законодавчих ідей та Експертно-аналітичного центру публічного врядування і права (ЕАЦ), зокрема про рецензування Методології проведення антикорупційної експертизи проєктів нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування Інституту законодавчих ідей.
Досі така експертиза проводилася лише щодо законопроєктів. Водночас її здійснення забезпечує територіальним громадам не тільки попередження корупційних ризиків, а й нову якість врядування, локальної нормотворчості, адміністративно-управлінської культури та публічних відносин взагалі.
Мартина Богуславець – засновниця і виконавча директорка ІЗІ презентувала результати діяльності організації та плани щодо антикорупційної експертизи в Києві, Житомирі, Львові, Тернополі, Вінниці, міські голови яких на сьогодні усвідомили перспективність та прийняли позитивні рішення стосовно її запровадження.
Максим Дьомін Maksym Domin – головний юрист-аналітик ІЗІ звернув увагу, що Методологія проведення антикорупційної експертизи проєктів нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування Інституту законодавчих ідей вже апробована на практиці, проте вона потребує критичного аналізу з метою забезпечення її ефективності.
Ія Дегтярьова Ія Дегтярьова – керівник Проєкту «Новітня академія демократичного управління» (НАДУ), що реалізується ЕАЦ, розповіла про свій проєкт, наявний на сьогодні значний науково-експертний потенціал у галузі публічного управління, напрями його реалізації в громадському секторі.
Також обговорили й можливі напрями співпраці в рамках НАДУ. Бачити менше— у Інститут законодавчих ідей.
9 серпня 2021 року

«Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права» — спворганізатор «Всеукраїнської науково-практичної конференція «Сучасні політичні технології», яка відбудеться 24 вересня 2021 року!
Презентуємо наших співорганізаторів та партнерів – ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права» (далі — Центр), https://pcal.com.ua/ ). Місією Центру є розробка та впровадження інноваційних підходів у діяльність суб’єктів публічного врядування для забезпечення соціальних, економічних, політичних, громадянських, культурних прав і сталого розвитку.Основні напрями діяльності:• сталий розвиток держави, її адміністративно-територіальних одиниць та суспільства• публічне врядування — державне управління — багаторівневе врядування — секторальне врядування• соціальні, економічні і культурні права — політичні і громадянські права — альтернативні способи врегулювання конфліктів та ін.• публічна службаПротягом 2020-2021 років Центр багато уваги приділяє питанням стану дотримання прав працівників в умовах змін, запроваджених на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».У 2021 році Центром було ініційовано започаткування проєкту «НАДУ» – «Новітня академія демократичного управління», який реалізується спільнотою професійних тренерів, дослідників і практиків у галузі публічного управління, переважно з викладачів НАДУ при Президентові України. Очолює Центр — Ольга ПЕТРОЄ – доктор наук з державного управління, професор, голова ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права».Голова правління Центру — Ія Дегтярьова – доктор наук з державного управління, професор, голова правління ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права», керівник проєкту «НАДУ».Відкрита науково-практична конференція «Сучасні політичні технології: досвід та перспективи реалізації в Україні» — це можливість для Центру зробити свій внесок у питання підвищення стандартів політичного процесу в рідній Україні!
Детальна інформацію про мету, співорганізаторів та умови участі в конференції за адресою: (6) Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні політичні технології»
16-18 липня 2021 року
Вітаємо розвиток молодіжного руху та бажаємо успіхів нашим партнерам — Профспілці працівників державних установ України!
У рамках семінару «Доброчесність та транспарентість як цінності профспілки» для молоді Профспілки працівників державних установ України (далі — Профспілки), який відбувся 16-18 липня за підтримки, Американського центру міжнародної профспілкової солідарності Solidarity Center та ГО «Трудові Ініціативи», представники молодіжного крила Профспілки:
- обговорили питання розвитку профспілкових цінностей, а саме доброчесності та транспарентності, питання ролі колективного договору в процесі захисту трудових прав та зарубіжний профспілкових досвід;
- визначали та обговорювали основні проблеми, які зараз турбують профспілкову молодь, зокрема: працювали над мотивацією профспілкового членства, залучення молоді до профспілкової роботи;
- обрали нового голову Молодіжної ради Профспілки – Іванну Храпко (голову Молодіжної ради Київської обласної організації Профспілки)!
Вітаємо, шановна Іванно, з обранням! Щиро бажаємо успіхів Вам і очолюваній Вами команді молодих профспілкових активістів! Об’єднуйте і посилюйте своєю діяльністю позиції Профспілки у захисті прав працівників державних установ України! У єдності — сила Профспілки!!!
17 червня 2021 року

Громадська організація “Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права”, Громадська організація “Фундація європейських і безпекових досліджень”, Громадська організація “Український Центр суспільного розвитку” 17 травня 2021 року уклали Меморандум про співпрацю щодо реалізації проєкту “Новітня академія демократичного управління” (скорочена назва «НАДУ»). УСПІШНОЇ РОБОТИ І ДАЛЕКОСЯЖНОЇ ПЕРСПЕКТИВИ — ПРОЕКТУ «НАДУ»!!!!
Детальніша інформація про подію на сторінках нашого сайту: «Проекти»: https://pcal.com.ua/?page_id=16; Проєкт «НАДУ»: https://pcal.com.ua/?page_id=773
та на сайті ГО Український центр суспільного розвитку: http://timeua.com/news/4/65046.html
20 травня 2021 року

Завершився етап опитування за анкетою «СТАН ДОТРИМАННЯ ПРАВ ПРАЦІВНИКІВ В УМОВАХ ЗМІН, ЗАПРОВАДЖЕНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ». В опитуванні взяли участь 211 респондентів — представників 20 областей України та міста Києва. Дякуємо команді Американського центру міжнародної профспілкової солідарності в Україні (Центр Солідарності) за підтримку проєкту!
12 травня 2021 року
Відбулися успішні захисти докторської (Оксана Марухленко) та кандидатської (Вероніка Олещенко) дисертаційних робіт у галузі науки «Державне управління». Науковий консультант і керівник, Ольга Петроє.

Марухленко О. В. Інвестиційний механізм публічної політики щодо розвитку соціального потенціалу регіонів України : на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління. URL: http://academy.gov.ua/pages/dop/138/files/91f005ab-d11f-4d92-aa83-8415e073ce8f.pdf
Олещенко В.Ю. Державна політика у сфері забезпечення соціальних прав людини в Україні: міжнародні стандарти та їх імплементації в Україні: на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління. URL: http://academy.gov.ua/pages/dop/138/files/91f005ab-d11f-4d92-aa83-8415e073ce8f.pdf
15 квітня 2021 року
13 квітня 2021 року
Керівник «Аналітично-консалтингового центру публічного врядування і права» Ольга Петроє взяла участь у тренінгу для членів Комісії з оцінки корупційних ризиків Пенсійного фонду України, проведеному експертами Національного агентства з питань запобігання корупції

12 квітня 2021 року
Керівник «Аналітично-консалтингового центру публічного врядування і права» Ольга Петроє взяла участь у Засіданні Конкурсної комісії з присудження премії Київського міського голови у 2021 році за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва.

Положення про Премію: https://dms.kievcity.gov.ua/files/2020/1/31/rozporyadzenya13.PDF
7 квітня 2021 року
Запрошуємо до участі в опитуванні за темою «Стан дотримання прав працівників в умовах змін, запроваджених на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Будемо вдячні за Вашу участь в опитуванні — Ваша думка дуже цінна для нас!
Метою опитування є з’ясування ролі та обґрунтування перспективних напрямів розвитку соціального діалогу як дієвого інструменту антикризового управління та посилення захисту прав працівників державних установ України в умовах COVID-19.
Опитування проводиться Аналітично-консалтинговим центром публічного врядування і права спільно з Лабораторією соціального діалогу Профспілки працівників державних установ України за підтримки Американського центру міжнародної профспілкової солідарності в Україні (Центр Солідарності).
Бажаємо ЗДОРОВ’Я та ГІДНОЇ ПРЦІ !!!
25 березня 2021 року
Уже більше року ми живемо і працюємо в умовах викликів, спричинених поширенням пандемії COVID-19. Умови праці, безпека та здоров’я працівників сьогодні є питаннями першої ваги, які стоять перед адміністраціями та профспілковими організаціями.

9 лютого 2021 року
Розпочала роботу 8-а щорічна конференція аналітичних центрів. Трансляція конференції за адресою: https://www.facebook.com/irf.ukraine/videos/1183899235341844
27 січня 2021 року

.
9 грудня 2020 року

«Співпраця бізнесу, влади та громади – запорука сталого розвитку Київської області». Голова ГО Ольга Петроє взяла участь у заході з впровадження проєкту «Онлайн освіта для сталого розвитку», що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Німеччини, наданої через Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH). Захід було присвячено питанням сталого розвитку, їхньому застосуванню на практиці, важливості консолідації зусиль та спільних дій у партнерському трикутнику влада-бізнес-громада, налагодженню діалогу та започаткуванню спільної роботи з метою досягнення Цілей сталого розвитку. Виступ Ольги Петроє було присвячено онлайн-курсу «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток». Цільовою аудиторією онлайн-заходу стали представники територіальної громади, громадські лідери та активісти, представники малого та середнього бізнесу, державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування.
2 грудня 2020 року
СТРАТЕГІЧНА СЕСІЯ. Відбулася стратегічна сесія щодо розвитку партнерства "Клубу економістів" та "Аналітично- консалтингового центру публічного врядування і права".
1 грудня 2020 року
ГО "АНАЛІТИЧНО-КОНСАЛТИНГОВИЙ ЦЕНТР ПУБЛІЧНОГО ВРЯДУВАННЯ І ПРАВА" - У СКЛАДІ РОБОЧОЇ ГРУПИ 3 УКРАЇНСЬКОЇ СТОРОНИ ПЛАТФОРМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНА – ЄС (https://eu-ua-csp.org.ua/what-is-eu-ua-csp/). Відповідно до положень Регламенту про Робочі групи Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УСПГС), заявка ГО "Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права" успішно пройшла обговорення серед учасників та була включена до складу Робочої групи 3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво», Координатор - Тетяна Тимошенко, Всеукраїнська федерація роботодавців у сфері туризму України.
20 листопада 2020 року
Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій в рамках проєкту «Підтримка діяльності УНП ФГС СхП», який реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, підготовлено доповідь на тему: «COVID-19 та соціальний діалог в туристичній галузі: ПРАКТИКА ЄС ТА УКРАЇНСЬКІ РЕАЛІЇ» : https://drive.google.com/drive/folders/1aY_EMz0xGzE3hySk5QPQGrGtF5fmcdiM?usp=sharing.
18 листопада 2020 року

Ольга Петроє успішно закінчила курс «Експерт з акредитації освітніх програм: онлайн тренінг», наданий Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, що засвідчено відповідним сертифікатом.
12 листопада 2020 року

Відбулася он-лайн зустріч Голови ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права» Ольги Петроє з Головою Ради Всеукраїнської федерації роботодавців в сфері туризму України, експертом з регіонального розвитку, стратегічного планування та проєктного менеджменту Тетяною Тимошенко, Президентом ГО «Клуб економістів» Наталією Гаращенко, експертами ГО «Клуб економістів» Олександрою Правдивою та Лідією Гладченко.
Учасники обмінялися досвідом та перспективними планами діяльності, з’ясували спільні цілі, визначили найактуальніші спільні теми та погодили першочергові кроки для налагодження співпраці.
Висловлюємо щиру вдячність усім учасникам за цікаву й результативну дискусію, а також за керівні настанови наших колег щодо розвитку спроможності ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права».
16 жовтня 2020 року

Центр публічного врядування і права у партнерстві з Профспілкою працівників державних установ України, Інститутом експертно-аналітичних та наукових досліджень Національної академії державного управління при Президентові України розпочали реалізацію спільного проекту зі створення «Лабораторії соціального діалогу» Профспілки працівників державних установ України (далі — Лабораторія).

З вітальним словом до учасників семінару звернувся голова Профспілки працівників державних установ України Юрій Піжук, наголосивши на важливості та необхідності створення умов для реалізації соціального діалогу на всіх рівнях діяльності Профспілки. Тренером он-лайн семінару виступила Керівник Лабораторії — Ольга Петроє, голова ГО «Центр публічного врядування і права».

Тож старт проведення навчання експертів Лабораторії соціального діалогу Профспілки успішно відбувся, на черзі нові цікаві навчальні семінари, тренінги та відеолекції. Далі буде…
21 вересня 2020 року

17 вересня 2020 року

Вітаємо голову ГО Ольгу Петроє з нагородженням грамотою Міністерства соціальної політики тттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттттт
Липень 2020 року
Підготовлено аналітичну записку на тему «ЯКІСТЬ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ». Автори : Ольга Петроє, Любов Федулова: http://academy.gov.ua/pages/dop/198/files/36fbbc8f-1833-49bc-b43d-ca85c7f724e2.pdf
Червень 2020 року

Опубліковано науково-аналітичні матеріали Ольги Петроє та Юрія Піжука до Щорічної міжнародної конференції НАДУ 2020 року на тему «РОЛЬ СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ В ДОСЯГНЕННІ ЦСР УКРАЇНИ 2030» (THE ROLE OF SOCIAL DIALOGUE IN ACHIEVEMENT OF SDG OF UKRAINE 2030). — Т.3. — С.215-217: URL: http://academy.gov.ua/pages/dop/198/files/8c3484cc-59f7-44b8-8c3d-72b97dca98a5.pdf
12 червня 2020 року

Ольга Петроє виступила з презентацією в рамках онлайн-зустрічі, присвяченої обговоренню курсу “Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток” і плануванню подальшої тренерської діяльності.
5 червня 2020 року
15 травня 2020 року
Ольга Петроє виступила з доповіддю на Всеукраїнській веб-
конференції, під час якої презентовано перший в Україні онлайн-курс про сталий розвиток для державних службовців, – «Як діяти далі: державним службовцям про сталий розвиток»
18-21 травня 2020 року
Ія Дегтярьова виступила тренером тренінгу «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади в Україні» Програми ООН із
відновлення та розбудови миру

Березень-травень 2020 року
Розроблено програму та проведено експертне опитування «Україна-2020: результати досягнення цілей сталого розвитку» (за консультативної підтримки координаторів програми із досягнення ЦСР в регіонах Програми розвитку ООН в Україні )
Березень 2020 року
Ія Дегтярьова взяла участь у проведенні тренінгів «Підвищення обізнаності у сфері фахових компетенцій представників органів місцевого самоврядування цільових громад» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.