Проєкт «НАДУ»

З усіх питань просимо звертатися до директора з розвитку НАДУ Тетяни Мельник: + 380 (67) 888-37-15 nadu.project@gmail.com

8 червня 2022 року

Публікуємо матеріали за результатами Всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни та поствоєнний період в Україні» (15-28 квітня 2022 року)

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - image-1.png
18-28 квітня 2022 року

Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права виступив одним серед ініціаторів та співорганізаторів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни та поствоєнний період в Україні» (15-28 квітня 2022 року). Цією конференцією українська наукова спільнота посилює свій Науковий  фронт протидії російській агресії, розкриває підходи до формування публічно управлінських рішень в умовах війни та пропонує напрями модернізаційної  стратегії післявоєнної відбудови нашої держави.  

Метою конференції було визначено наукове обґрунтування підходів і  конкретних пропозицій щодо розв’язання проблем публічного управління та  адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період.

Матеріали конференції викладено у збірнику Всеукраїнської науково-практичної конференції «Публічне управління та адміністрування в умовах війни і в поствоєнний період в Україні».

Збірник містить три томи. Том І містить тези доповідей, подані на секції 1-3: «Публічно-управлінський потенціал перемоги України в інформаційно-смисловій війні проти РФ»; «Безпекові аспекти вітчизняного публічного управління та адміністрування»; «Забезпечення стійкості, ревіталізації та розвитку регіонів та територіальних громад в Україні».

Том ІI містить тези доповідей, подані на секції 4-6: «Економічне врядування України в умовах війни та в поствоєнний період»; «Гуманітарні та наукові детермінанти розвитку України в умовах війни та в поствоєнний період «; «Публічне управління у сфері освіти в умовах війни та в поствоєнний період».

У Томі ІІІ розміщено тези доповідей, поданих на секції 7-9: «Соціально-культурні та психологічні аспекти публічного управління та адміністрування в умовах війни та у поствоєнний період»; «Забезпечення єдності громадянського суспільства та політико-управлінської еліти в умовах війни та у поствоєнний період»; «Сьогоднішні завдання модернізації України».
Для наукових, науково-педагогічних працівників, теоретиків та практиків публічного управління, психологів, а також усіх, хто цікавиться особливостями публічного управління та адміністрування в умовах війни та у поствоєнний період.

26 березня 2022 року

Конференція » Публіне управління та адміністрування в умовах війни та поствоєнний період в Україні» (15-28 квітня 2022 року)

ДО УВАГИ ДОСЛІДНИКІВ І ПРАКТИКІВ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ!

ЗАПРОШУЄМ ДО УЧАСТІ У ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ!

Світ рухають ідеї. Ми разом маємо їх знайти у пам’ять тих, хто вже не побаче перемогу Україну і задля тих, хто живе і житиме в нашій державі. Ця конференція — лише один маленький крок у науковій розробці плану модернізації публічного управління та адміністрування. Ви маєте можливість почути нове від кращих і стати учасником творення ідей для подальшого суспільного розвитку.

Зробіть свій внесок у творення ідей на благо нашої держави та нас усіх!

Заявка учасника конференції за посиланням: https://docs.google.com/…/1yEqdxlFtelFwXHuZopjT2J1…/edit

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

6 січня 2022 року

На зображенні може бути: текст

Різдвяна ніч вже блиснула зірками, нехай омріяне і найдобріше ваше бажання здійсниться, а на серці буде легко!Вітаємо зі світлим святом Різдва Христового!
Зичимо міцного всім здоров’я, тепла й злагоди в родині!Нехай майбутнє буде світлим, минуле приходить радісними спогадами, а теперішнє відчувається усвідомленням власного щастя!

1 січня 2022 року

На зображенні може бути: ялинка

Команда Новітньої академії демократичного управління вітає всіх з прийдешнім святом Нового року!

Щиро бажаємо, щоб 2022-й рік подарував багато приводів для радості. Хай у Новому році життя буде багатим на незабутні враження, від яких сяють на обличчях усмішки, а очі світяться щастям! Нехай у справах вас супроводжує удача! У ці дні час підбивати підсумки та будувати плани на новий рік. Заплануйте собі щасливий новий рік, наповнений натхненням на здобуття нових знань, особистим та професійним розвитком, новими досягненнями, продуктивною роботою, новими вдалими проєктами! НАДУ працює, щоб допомогти вам у цьому!

Нехай 2022-й дарує найкраще!

Веселих свят та щасливого Нового року!

17 грудня 2021 року

Команда проєкту НАДУ взяла активну участь в організації та проведенні Всеукраїнської відкритої науково-практичної конференції «Сучасні політичні технології: досвід та перспективи реалізації в Україні», що стала майданчиком для взаємодії, обміну знаннями науковців та досвідом практиків.

З вітальним словом до учасників звернулась голова правління ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права», доктор наук з державного управління, професор Ольга ПЕТРОЄ, яка виступила також співмодератором пленарного засідання конференції.
Розпочав пленарне засідання ґрунтовним виступом керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку, кандидат політичних наук, доцент Ігор РЕЙТЕРОВИЧ , доповідь якого щодо особливостей, проблем та перспектив політичних процесів в сучасній Україні викликала жваве обговорення.
Тема доповіді є вельми актуальною та стосувалась як теоретичних засад, так і практики політичних процесів в Україні.
Голова Фундації європейських і безпекових досліджень, кандидат юридичних наук Юрій МЕЛЬНИК у своїй доповіді на пленарному засіданні конференції поділився результатами досліджень демократії як фактора впливу на забезпечення національної безпеки.


Керівник проєкту «НАДУ», доктор наук з державного управління, професор Ія ДЕГТЯРЬОВА очолила роботу секції «Методологічні та практичні аспекти формування і застосування політичних технологій». Великий інтерес викликала доповідь професора Ії ДЕГТЯРЬОВОЇ щодо кращих зарубіжних підходів до формування політичних технологій, а також методології формування політики, що успішно можуть використовуватись і в українських
реаліях.


На секції також виступила директор з розвитку проєкту «НАДУ» Тетяна МЕЛЬНИК з доповіддю щодо використання можливостей Think Tanks у подоланні розриву між знаннями і політикою. У доповіді підкреслено актуальність та велику потребу у наближенні інтелектуального потенціалу та політичного
середовища.

25 жовтня 2021 року

Практикум «РОЗРОБЛЕННЯ АНКЕТИ ДЛЯ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ»

🔥🔥🔥 Продовжуємо #МарафонДОСЛІДНИЦЬКІЛАЙФХАКИ Новітньої академії демократичного управління.

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Запрошуємо на практикум «РОЗРОБЛЕННЯ АНКЕТИ ДЛЯ ОНЛАЙН-ОПИТУВАННЯ» – для аспірантів, докторантів та дослідників у будь-якій сфері!📆📆📆 6 листопада 2021 року, субота, 10:00–13:00Місце — Zoom🎤🎤🎤 Ольга Петроє @Olga Petroye – доктор наук з державного управління, професор, голова ГО «Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права», завідувачка відділу дослідницької діяльності університетів Інституту вищої освіти НАПН України, голова спецради НАДУ при Президентові України у 2018-2021 роках, має досвід роботи на посадах головного соціолога та головного психолога 🎯🎯🎯 Мета практикуму – розвинути у учасників заходу вміння правильно розробляти анкету для онлайн-опитування в рамках дисертаційних та інших досліджень💰 Вартість – 600 грн 📝Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3CfL1cm📞 Довідки за телефоном: 067 888 37 15🌏https://pcal.com.ua/

21 жовтня 2021 року

Як проводити опитування у дисертаційних дослідженнях?

На зображенні може бути: 1 особа та текст
Про це ми сьогодні говорили на відкритій лекції Ольги Петроє «Як проводити опитування в дисертаційних дослідженнях», у якій взяли участь представники майже всіх регіонів України.
Як проводити опитування? Це питання насправді викликає низку інших запитань: Скільки людей має брати участь в опитуванні? Як скласти анкету? Чи завжди можна вважати опитування репрезентативним? Та інші…

На зображенні може бути: 1 особа та текст

Захід пройшов успішно та був корисним для аспірантів, докторантів, дослідників. Тому, буде продовження!

#МарафонДОСЛІДНИЦЬКІЛАЙФХАКИ

7 жовтня 2021 року

22 вересня 2021 року

УВАГА! Проведення Всеукраїнської відкритої науково-практичної конференції «СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ» переноситься на пізніший час у зв’язку із посиленням у м.Київ карантинних обмежень. Про дату її проведення буде повідомлено.Водночас у жовтні 2021 р. буде видана збірка тез конференції. Тези приймаються до 30 вересня 2021 р. відповідно до умов, визначених в оголошенні про проведення заходу.

15 вересня 2021 року

Всеукраїнська відкрита науково-практична конференція
«СУЧАСНІ ПОЛІТИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ:ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ РЕАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ»

24 вересня 2021 року, м.Київ
Таврійський національний університет імені В. І. Вернадського
вул. Джона Маккейна, 33
Тематичні секції Конференції:
 1. Сучасна українська політика: актори, інститути, процеси.
 2. Політичні технології як інструменти відновлення територіальної цілісності
  України.
 3. Політичні технології у світі та в Україні.
 4. Політичні технології та національна безпека.
 5. Актуальні питання політичного менеджменту та маркетингу, PR та GR.
 6. Психологія політичних технологій.
 7. Перспективи публічної влади в контексті сучасних політичних процесів та
  тенденцій суспільного розвитку.
  Робоча мова конференції – українська.
  Конференція буде проходити в режимі офлайн одночасно з онлайн на
  платформі Zoom

14 вересня 2021 року

Онлайн семінар «Дисертація: зміст, новизна, прокрастинація»

В рамках проєкту НАДУ відбувся відкритий онлайн семінар «Дисертація: зміст, новизна, прокрастинація». Захід провели професори Ія Дегтярьова та Володимир Кройтор. Обидва науковці мають значний досвід у підготовці аспірантів та докторантів, а також роботи у спеціалізованих вчених радах. Цікавим семінар був для молодих науковців, хто працює над дисертаційним дослідженням, а також і наукових керівників аспірантів. В ході семінару Ія Дегтярьова відзначила, які типові помилки зустрічаються у дисертаціях аспірантів та докторантів. Володимир Кройтор навів приклади помилок, які з його досвіду часто траплялись у молодих науковців.Загально відомим та поширеним явищем серед науковців, і не лише серед них, є прокрастинація. Ія Дегтярьова навела власний приклад, поділилась своїм баченням причин виникнення та шляхів подолання прокрастинації.Учасники семінару відзначили неабияку користь таких освітньо-наукових заходів як для науковців-початківців, так і для тих, хто вже працює над докторською дисертацією, або ж здійснює наукове керівництво аспірантами й докторантами.

8 вересня 2021 року

5 вересня 2021 року

21 серпня 2021 року

 «Як долати опір при впровадженні організаційних змін»

Успішно завершився онлайн семінар-тренінг «Як долати опір при впровадженні організаційних змін»
✏Під час заключної частини тренінгу учасники мали змогу визначити чинники, що впливають на ефективність лідера у подоланні опору змінам.
📌Протягом трьох занять — 7, 14 та 21 серпня експерт у сфері публічного управління, кандидат наук з державного управління Світлана Москаленко спільно з учасниками тренінгу обговорили причини виникнення опору змінам та навчались виявляти потенційних носіїв опору змінам, підбирали методи та інструменти формування у співробітників відчуття прихильності до впровадження змін.
Всі, хто долучився до участі мали змогу на власних прикладах розкрити та обґрунтувати, які із вивчених методів їм підходять для подолання опору конкретним змінам на даний час.
Також було відпрацьовано вміння визначати, структурувати та аналізувати характер опору змінам.
На завершення тренінгу кожен з учасників визначив для себе 5 правил-орієнтирів, що базуються на ідеалах, нормах, цінностях, якими він керуватиметься надалі при впровадженні змін.
То ж бажаємо успіху у впровадженні організаційних, а також і інших змін та маємо сподівання, що отримані інструменти з подолання опору змінам будуть корисними у цьому!

1 серпня 2021 року

Більше новин про діяльність проєкту НАДУ шукайте
на FB сторінці
: https://www.facebook.com/naduproject

Стартував проєкт «НОВІТНЯ АКАДЕМІЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ” (НАДУ)

Громадська організація “Аналітично-консалтинговий центр публічного врядування і права”, Громадська організація “Фундація європейських і безпекових досліджень”, Громадська організація “Український Центр суспільного розвитку” уклали Меморандум про співпрацю щодо реалізації Проєкту «НОВІТНЯ АКАДЕМІЯ ДЕМОКРАТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ” — «НАДУ«.

Керівник проєкту «НАДУ» — Голова правління Аналітично-консалтингового центру публічного врядування і права Ія Дегтярьова.

Ідея, яка спонукала до співпраці — сприяти поширенню передових знань та інформації задля компетентністного розвитку суспільно активних громадян та колективів, становлення в Україні ефективного багаторівневого врядування.

Команда проєкту «НАДУ» спільно працюватиме над організацією та проведенням конференцій, круглих столів, семінарів, тренінгів, лекцій, майстер-класів, практикумів, стратегічних сесій, зустрічей для керівників та посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, керівників, службовців та колективів органів державної влади, в тому числі для випускників Національної академії державного управління при Президентові України, керівників і членів громадських організацій, професійних спілок, членів політичних партій, керівників, колективів державних та приватних організацій, активних громадських діячів задля підвищення ефективності публічного управління та адміністрування в України.

«Класичні системи управління все частіше показують свою неспроможність в сьогоднішніх умовах динамічних змін та багатосистемних викликів. Проєкт «Новітня академія демократичного управління»  — це освітній майданчик для розробки новітніх підходів до управління в усіх сферах і на всіх рівнях.  Вони мають базуватись на принципах інноваційності та демократичної участі», — розповіла голова Аналітично-консалтингового центру публічного врядування і права   Ольга Петроє.

Планується підготовка аналітичних документів щодо сучасних проблем публічного управління, надання обґрунтованих рекомендацій відповідним органам публічної влади.

Започаткована «Новітня академія демократичного управління» зібрала кращих науковців та практиків галузі публічне управління та адміністрування. Саме професійний склад учасників є запорукою того, що всі зацікавлені сторони отримають найкраще: органи публічного управління — компетентних фахівців, здобувачі — глибокі знання та компетенції, а всі ми — нову публічну службу. Вона має бути сарвісноорієнтованою та людиноцентричною», — говорить голова Фундації європейських і безпекових досліджень  Юрій Мельник.

Нову якість управління можна сформувати тільки, коли над сучасними концепціями працюватимуть спільно представники влади, професійні експерти та громадянське суспільство», — зазначив керівник політико-правових програм Українського Центру суспільного розвитку Ігор Рейтерович.

Питання підвищення якості управління в Україні стоїть досить гостро. 

«Останні президентські, а потім і парламентські вибори продемонстрували величезний попит на нові обличчя. Однак більш важливим фактором стала фаховість та професійність цих людей, якої часто не було. Тому вважаю важливим і вчасним запровадженням таких освітніх інституцій, які здатні вирішити ті проблеми, які ми спостерігаємо останні два роки», — говорить голова Українського Центру суспільного розвитку Ія Сухіташвілі.

ДЯКУЄМО НАШИМ ПАРТНЕРАМ ЗА ДОВІРУ!!!

ГАРНИХ ІДЕЙ І НАСНАГИ ДЛЯ ЇХ ВТІЛЕННЯ — КОМАНДІ !!!

УСПІШНОЇ РОБОТИ І ДАЛЕКОСЯЖНОЇ ПЕРСПЕКТИВИ — ПРОЕКТУ «НАДУ»!!!!

17 червня 2021 року